Aktualności

2024-05-29

Folwark Scheiblera z polską eliminacją do konkursu Build Europe!

Decyzją Kapituły PZFD projekt Folwark Scheiblera jako jeden z 3 projektów z Polski będzie rywalizował na Europejskim szczeblu konkursu

Niezmierni miło nam poinformować, że decyzją Kapituły Zarządu Polskiego Związku Firm Deweloperskich nasz projekt Folwark Scheiblera jako jeden z 3 projektów z Polski będzie rywalizował na Europejskim szczeblu konkursu podczas konferencji Build Europe w Lizbonie już na początku czerwca!

To niezwykłe wyróżnienie jest dla nas ogromną nobilitacją i będzie mobilizowało nas do jeszcze cięższej pracy. Dziękujemy również Zarządowi PZFD za tą nominację, jest ona dla nas niezwykle cenna, zwłaszcza biorąc pod uwagę motto kongresu Build Europe – „Restoring the Past, Building The Future” tak bliskie strategii Vision Development, firmy, która od samego początku swojego istnienia przykłada ogromną wagę do trudnych projektów rewitalizacji tak istotniej dla miasta Łodzi.

Projekt zrealizowany przez pracownię architektoniczną Design Lab Group.

Masz pytania? Wypełnij formularz!

Zostaw swoje dane

Zadzwoń

+48 573 789 782

lub uzupełnij swoje dane, skontaktujemy się z Tobą!

Wybierz inwestycję
 
dowolna
Maratońska 49
Kopernika 15
Sasanek 47
Wybierz liczbę pokoi
dowolna
1
2
3
4
Jestem zainteresowana/y ofertą specjalną
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Vision Development sp. z o.o. w celu marketingu produktów lub usług Vision Development sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Vision Development sp. z o.o. informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail lub podany numer telefonu.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Vision Development Sp. z o.o. Sp. K. Łódź 90-265 Piotrkowska 44., Pani/Pana dane osobowe w celu realizacji procesu ofertowania oraz w celu marketingowym, w tym profilowanie, przez Vision Development sp. z o.o. Zobacz treść Polityki prywatności
wyślij