Aktualności

2024-03-15
Sale

Rozpoczęcie przedsprzedaży Folwarku Scheiblera !

Skorzystaj z pełnej oferty domów i apartamentów dostępnych w rewitalizowanym Folwarku rodu Schebilerów.

Światowy standard spleciony z dziedzictwem Łodzi. Rozpoczęliśmy przedsprzedaż apartamentów w tej unikatowej inwestycji, skorzystaj z pełnej dostępności wyjątkowych układów z pięknym widokiem na park i staw.
Folwark Scheiblera to unikalna inwestycja premium oferująca wyjątkową przestrzeń do życia i pracy. Bezkompromisowa wizja, najwyższa jakość architektury, wysoka wrażliwość na estetykę i detale. Bogata historia sięgająca połowy lat 70. XIX wieku oraz czarująca lokalizacja w zielonym parku „Nad Jasieniem” dogodnie umiejscowionym w centrum miasta.

Wybierz spośród apartamentów o podwyższonym standardzie lub znajdź penthouse na ostatniej kondygnacji dla siebie.

Standard premium w standardzie. Starannie zaprojektowane układy funkcjonalne. Wysokie okna balkonowe, okna kolankowe, prywatne ogródki. Balkony i tarasy wykończone gresem w standardzie. Inteligentne rozwiązanie smart home.

Masz pytania? Wypełnij formularz!

Zostaw swoje dane

Zadzwoń

+48 573 789 782

lub uzupełnij swoje dane, skontaktujemy się z Tobą!

Wybierz inwestycję
 
dowolna
Maratońska 49
Kopernika 15
Sasanek 47
Wybierz liczbę pokoi
dowolna
1
2
3
4
Jestem zainteresowana/y ofertą specjalną
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Vision Development sp. z o.o. w celu marketingu produktów lub usług Vision Development sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Vision Development sp. z o.o. informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail lub podany numer telefonu.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Vision Development Sp. z o.o. Sp. K. Łódź 90-265 Piotrkowska 44., Pani/Pana dane osobowe w celu realizacji procesu ofertowania oraz w celu marketingowym, w tym profilowanie, przez Vision Development sp. z o.o. Zobacz treść Polityki prywatności
wyślij