Oferta specjalna

Gwarancja Ceny.

Ceny mieszkań na rynku nieruchomości wciąż się zmieniają, a dynamika tychże zmian jest bardzo intensywna. Podpisując umowę rezerwacyjną gwarantujesz sobie niezmienność ceny wybranego mieszkania. Nasze umowy są przejrzyste i wolne od niekorzystnych dla klientów zapisów waloryzacyjnych. 

Skontaktuj się już dziś z naszym biurem sprzedaży, wybierz swoje wymarzone „M” i bądź pewny ustalonych warunków zakupu. Sprawdź dostępne mieszkania. 

Maratońska 49

Oferta specjalna. Skorzystaj z atrakcyjnego harmonogramu. Zarezerwuj sobie cenę już teraz, a za mieszkanie zacznij płacić w 2024 roku.

Pozostałe aktualne oferty specjalne.

Inwestycja Rejtana Park – przy ul. Felsztyńskiego 10. Już oddana do użytkowania! Wybierz mieszkanie dostępne „od ręki”.

Inwestycja Sasanek 47 – ostatnie 2 domy w ofercie. Zamieszkaj na zielonym Julianowie. 

Masz pytania? Wypełnij formularz!

Zostaw swoje dane

Zadzwoń

+48 573 789 782

lub uzupełnij swoje dane, skontaktujemy się z Tobą!

Wybierz inwestycję
 
dowolna
Maratońska 49
Rejtana Park
Sasanek 47
Kopernika 15
Wybierz liczbę pokoi
dowolna
1
2
3
4
Jestem zainteresowana/y ofertą specjalną
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Vision Development sp. z o.o. w celu marketingu produktów lub usług Vision Development sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Vision Development sp. z o.o. informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail lub podany numer telefonu.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Vision Development Sp. z o.o. Sp. K. Łódź 90-265 Piotrkowska 44., Pani/Pana dane osobowe w celu realizacji procesu ofertowania oraz w celu marketingowym, w tym profilowanie, przez Vision Development sp. z o.o. Zobacz treść Polityki prywatności
wyślij