Vision Development

Celem do którego dążymy w naszej codziennej pracy jest spełnianie marzeń o nowych mieszkaniach w Łodzi vnaszych klientów. Zarówno tych kupowanych inwestycyjnie, jako nowe mieszkania na wynajem, jak i docelowych czterech kątów, w których nasi klienci mają się zadomowić. Jesteśmy z miasta Łodzi i to tej małej ojczyźnie postanowiliśmy oddać się bez reszty, rewitalizując historyczne budynki popadające w ruinę oraz tworząc nowe budynki zmieniające obraz bezpośredniej okolicy.

Każdy z naszych projektów jest dla nas wyjątkowy i podchodzimy do niego indywidualnie. Nie powielając gotowych rozwiązań, dbamy o różnorodność i ponadczasowość naszych inwestycji tak, aby były unikatowe i na tyle ile to możliwe wyróżniały się z okolicy upiększając ją i wzbogacając estetycznie. W naszej misji bardzo silny nacisk kładziemy na jakość wykonania naszych realizacji, bo wiemy jak łatwo w tej branży o niepochlebny antymarketing rzucający cień na projekty. Dbając o standard wykończenia wiemy, że rezultat naszej pracy obroni się sam, a nowi mieszkańcy będą zadowoleni rozpoczynając kolejne etap swojego życia w lokalach wybudowanych przez Vision Development.

20
wykwalifikowanych inżynierów
30
osób zatrudnionych
35.000
PUMU zrealizowanego
60.000
PUMU w przygotowaniu

Najważniejsze daty

2018
Pierwszy projekt rewitalizacji kamienicy
2019
Restrukturyzacja spółek i powstanie Vision Development
2020
Oddanie I Etapu inwestycji Piotrkowska 44
2021
Pierwsza nagroda dla naszej inwestycji (European Property Awards)
2022
Zakup największej działki wystawionej przez UMŁ na sprzedaż w przetargu

Nagrody

Niezwykle ważnym elementem zwieńczającym trudy budowy naszych projektów są nagrody.

Wyróżnienia inwestycji Piotrkowska 44 oraz Kopernika 15 przez zagraniczne jury to dla nas dodatkowa motywacja do dalszego dążenia do perfekcji przy realizacji następnych obiektów.

Partnerzy