Aktualności

2022-09-22
Z budowy

Fabryka szpulek

Żółta fabryka już nie taka żółta

Dobrze rozpoznawalny budynek „Żółtej fabryki” z ul. Kopernika już nie przypomina siebie sprzed roku. Realizując projekt rewitalizacji odsłoniliśmy historyczną elewację z surowej czerwonej cegły, z której budynek został wzniesiony. Teraz zachęcamy do przejścia przez naszą galerię zdjeć pod tą publikacją, ale już niedługo inwestycja będzie dostępna i biuro sprzedaży będzie mogło oprowadzić po inwestycji i ostatnich dostępnych lokalach jeszcze niezdecydowanych kupujących.

Śledźcie na bieżąco nasze social media i stronę aby dowiedzieć się kiedy odbędą się dni otwarte inwestycji.

Masz pytania? Wypełnij formularz!

Zostaw swoje dane

Zadzwoń

+48 573 789 782

lub uzupełnij swoje dane, skontaktujemy się z Tobą!

Wybierz inwestycję
 
dowolna
Folwark Scheiblera
Maratońska 49
Kopernika 15
Sasanek 47
Rejtana Park
Piotrkowska 44
Wybierz liczbę pokoi
dowolna
1
2
3
4
Jestem zainteresowana/y ofertą specjalną
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Vision Development sp. z o.o. w celu marketingu produktów lub usług Vision Development sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Vision Development sp. z o.o. informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail lub podany numer telefonu.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Vision Development Sp. z o.o. Sp. K. Łódź 90-265 Piotrkowska 44., Pani/Pana dane osobowe w celu realizacji procesu ofertowania oraz w celu marketingowym, w tym profilowanie, przez Vision Development sp. z o.o. Zobacz treść Polityki prywatności
wyślij