Aktualności

2022-08-31
Z budowy

Kolejny kamień milowy inwestycji Rejtana Park

Etap IV Przedsięwzięcia deweloperskiego odebrany

Z końcem wakacji i zgodnie z planem zespół GW realizującego inwestycję zakończy prace związane z zamknięciem inwestycji. Stan surowy zamknięty został odebrany przez inspektora, a tym samym zaczynami kolejny ważny element inwestycji- elewacje. Zakończenie etapu IV nie oznacza jednak, że w środku inwestycji nic się nie działo, wykonaliśmy już większość z instalacji oraz tynków i posadzek. Niektóre z pięter mają już płytki i wykończenie części wspólnych a nawet drzwi do lokali. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Masz pytania? Wypełnij formularz!

Zostaw swoje dane

Zadzwoń

+48 573 789 782

lub uzupełnij swoje dane, skontaktujemy się z Tobą!

Wybierz inwestycję
 
dowolna
Maratońska 49
Rejtana Park
Sasanek 47
Kopernika 15
Wybierz liczbę pokoi
dowolna
1
2
3
4
Jestem zainteresowana/y ofertą specjalną
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Vision Development sp. z o.o. w celu marketingu produktów lub usług Vision Development sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Vision Development sp. z o.o. informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail lub podany numer telefonu.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Vision Development Sp. z o.o. Sp. K. Łódź 90-265 Piotrkowska 44., Pani/Pana dane osobowe w celu realizacji procesu ofertowania oraz w celu marketingowym, w tym profilowanie, przez Vision Development sp. z o.o. Zobacz treść Polityki prywatności
wyślij