Kopernika 15

Adres
Mikołaja Kopernika 15
Łódź
Rodzaj inwestycji
mieszkania
Liczba mieszkań
62
Lokale usługowe
Zakończenie budowy
Status
W budowie
miejsca postojowe w hali garazowej, mieszkania z ogrodkami

Kopernika 15 - Nova Fabryka

strona inwestycji

to 62 wyjątkowe apartamenty, o zróżnicowanej powierzchni i niepowtarzalnym łódzkim charakterze w inwestycji realizowanej na terenie dawnej fabryki wyrobów drewnianych. Jednej z pierwszych fabryk szpulek w naszym mieście założonej przez Henryka Wyssa w XIX wieku. Wyszukana architektura nawiązująca do historii tego miejsca jest ważnym punktem na mapie ostatnich rewitalizacji w Łodzi, a potweirdza to otrzymane w 2022 roku wyróżnienie inwestycji przez Europea Property Awards.

strona inwestycji

Galeria

Masz pytania? Wypełnij formularz!

Zostaw swoje dane

Zadzwoń

+48 573 789 782

lub uzupełnij swoje dane, skontaktujemy się z Tobą!

Wybierz inwestycję
 
dowolna
Folwark Scheiblera
Maratońska 49
Kopernika 15
Sasanek 47
Rejtana Park
Piotrkowska 44
Wybierz liczbę pokoi
dowolna
1
2
3
4
Jestem zainteresowana/y ofertą specjalną
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Vision Development sp. z o.o. w celu marketingu produktów lub usług Vision Development sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Vision Development sp. z o.o. informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail lub podany numer telefonu.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Vision Development Sp. z o.o. Sp. K. Łódź 90-265 Piotrkowska 44., Pani/Pana dane osobowe w celu realizacji procesu ofertowania oraz w celu marketingowym, w tym profilowanie, przez Vision Development sp. z o.o. Zobacz treść Polityki prywatności
wyślij