Maratońska 49

Adres
Maratońska 49
Łódź
Rodzaj inwestycji
mieszkania, usługi
Liczba mieszkań
321
Lokale usługowe
3
Zakończenie budowy
X 2024
Status
W budowie
Miejsca postojowe wewnątrz garaży jak i na zewnątrz inwestycji, komórki lokatorskie i schowki rowerowe, stacja ładowania pojazdów elektrycznych

Maratońska 49 to nowy punkt na mapie Łódzkiej Retkini.

strona inwestycji

Maratońska 49 to nowy punkt na mapie Łódzkiej Retkini. To właśnie tutaj powstaje dynamiczne i szykowne miejsce do życia. Projekt składa się z czterech nowoczesnych budynków otoczonych starannie zaaranżowaną zielenią. Doskonała lokalizacja gwarantuje łatwą komunikację, liczne placówki handlowe, a także bliskie sąsiedztwo terenów zielonych i rekreacyjnych.

strona inwestycji

Galeria

Masz pytania? Wypełnij formularz!

Zostaw swoje dane

Zadzwoń

+48 573 789 782

lub uzupełnij swoje dane, skontaktujemy się z Tobą!

Wybierz inwestycję
 
dowolna
Folwark Scheiblera
Maratońska 49
Kopernika 15
Sasanek 47
Rejtana Park
Piotrkowska 44
Wybierz liczbę pokoi
dowolna
1
2
3
4
Jestem zainteresowana/y ofertą specjalną
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Vision Development sp. z o.o. w celu marketingu produktów lub usług Vision Development sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Vision Development sp. z o.o. informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail lub podany numer telefonu.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Vision Development Sp. z o.o. Sp. K. Łódź 90-265 Piotrkowska 44., Pani/Pana dane osobowe w celu realizacji procesu ofertowania oraz w celu marketingowym, w tym profilowanie, przez Vision Development sp. z o.o. Zobacz treść Polityki prywatności
wyślij