Aktualności

2023-04-21
Sprzedaż

Rejtana Park

Rzut oka na inwestycję Rejtana Park będącą na ukończeniu.

Rejtana Park

od Vision Development

Praktycznie ukończona inwestycja, wiosna budząca się do życia i ostatnie dostępne mieszkania na inwestycji. Skorzystaj z tej niebywałej koniunkcji, umów się na spotkanie na inwestycji wybierz na żywo swoje nowe mieszkanie.

 

Zapoznaj się z osiedlem Rejtana Park.

 

Projekt Rejtana Park to miejsce idealne do życia ale i świetna okazja dla inwestycji w nieruchomości. Bliskość szkół, parku miejskiego, placówek medycznych oraz komunikacji miejskiej, ale również sąsiedztwo Politechniki Łódzkiej to idealne połączenie tworzące tą lokalizację tak zróżnicowaną pod kątem możliwości wykorzystania.

 

Zachęcamy do kontaktu z biurzem sprzedaży, a w każdy czwartek po uprzednim umówieniu do wizyt na nieruchomości. Gdzie można zapoznać się z pozostałą ofertą mieszkań, ich układem funkcjonalnym,  standardem wykończenia części wspólnych oraz bogato zagospodarowanym zielonym patio.

Dla osób poszukujących lokali dla siebie oraz zwolenników większych przestrzeni zaplanowano dwu-, trzy- i czteropokojowe mieszkania w metrażach od 42 m²-111 m².

Dzięki dużym przeszkleniom oraz południowej wystawie z widokiem na Park Rejtana mieszkania będą doskonale nasłonecznione niezależnie od pory roku. Ogromnym atutem nieruchomości jest również przynależny do każdego z lokali balkon, loggia lub taras w metrażach nawet do 60 m².

Od strony północnej, od ul. Felsztyńskiego lokale zaplanowane w niewielkich powierzchniach stanowią doskonały materiał na zakup pod wynajem dla inwestorów indywidualnych. Lokalizacja mieszkań w bliskości kampusu Politechniki Łódzkiej i budynków MTŁ jest świetnym miejscem na wynajem krótko jak i długoterminowy.

 

Pełna oferta inwestycji na jej dedykowanej stronie www.rejtanapark.pl

 

Masz pytania? Wypełnij formularz!

Zostaw swoje dane

Zadzwoń

+48 573 789 782

lub uzupełnij swoje dane, skontaktujemy się z Tobą!

Wybierz inwestycję
 
dowolna
Maratońska 49
Rejtana Park
Sasanek 47
Kopernika 15
Wybierz liczbę pokoi
dowolna
1
2
3
4
Jestem zainteresowana/y ofertą specjalną
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Vision Development sp. z o.o. w celu marketingu produktów lub usług Vision Development sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Vision Development sp. z o.o. informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail lub podany numer telefonu.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Vision Development Sp. z o.o. Sp. K. Łódź 90-265 Piotrkowska 44., Pani/Pana dane osobowe w celu realizacji procesu ofertowania oraz w celu marketingowym, w tym profilowanie, przez Vision Development sp. z o.o. Zobacz treść Polityki prywatności
wyślij