Aktualności

2022-09-15
Sprzedaż

Targi mieszkaniowe IX 2022

Dziękujemy za odwiedziny !

10 i 11 września odbyła się kolejna edycja Targów Nieruchomości i Budowa Domów. Chcielibyśmy serdzecznie podziękować wszystkim odwiedzającym nasze stanowisko, zarówno nowym klientom jak i tym z którymi mamy przyjemność znać się z poprzednich realizacji. Mimo trudnej sytuacji na rynku kredytów hipotecznych zainteresowanie na targach przerosło nasze oczekiwania i w odpowiedzi na prosby klientów wydłużamy o miesiąc ofertę specjalną „w 2023 nie płacisz”

Masz pytania? Wypełnij formularz!

Zostaw swoje dane

Zadzwoń

+48 573 789 782

lub uzupełnij swoje dane, skontaktujemy się z Tobą!

Wybierz inwestycję
 
dowolna
Maratońska 49
Rejtana Park
Sasanek 47
Kopernika 15
Wybierz liczbę pokoi
dowolna
1
2
3
4
Jestem zainteresowana/y ofertą specjalną
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Vision Development sp. z o.o. w celu marketingu produktów lub usług Vision Development sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Vision Development sp. z o.o. informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail lub podany numer telefonu.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Vision Development Sp. z o.o. Sp. K. Łódź 90-265 Piotrkowska 44., Pani/Pana dane osobowe w celu realizacji procesu ofertowania oraz w celu marketingowym, w tym profilowanie, przez Vision Development sp. z o.o. Zobacz treść Polityki prywatności
wyślij